Sonidos De Dinosaurios

Sonidos De Dinosaurios 1.2

Dinozaur Brzmi aplikacja jest fantastyczny wybór najlepszych dzwonków dinozaurów dla Android ™.

Dinozaur Brzmi aplikacja jest fantastyczny wybór najlepszych dzwonków dinozaurów dla Android ™.

Dinozaur Brzmi aplikacja jest fantastyczny wybór najlepszych dzwonków dinozaurów dla Android ™. Niesamowite odgłosy dinozaurów przeniesie Cię do niesamowitej jurajskiego świata, i słychać jak wymarłe zwierzęta tak, że brzmią jak i wyobrazić sobie, w jaki sposób gady wyglądać. Pobierz aplikację brzmi dinozaura za darmo, a otrzymasz wielkie pudła z najpopularniejszych dinosaurus dzwonki dokonywanych przez znanych gatunków dinozaurów, takich jak tyrannosaurus rex, triceratops, Elasmozaur, Velociraptor, Seismosaurus i więcej. Możesz zmienić dzwonek telefonu komórkowego i ustawić zupełnie niesamowite nowy dzwonek do kontaktów. Można ustawić głośny ryk T-Rex lub zgłoszenia jako SMS. Jeśli lubisz spać, a jeśli masz problem z przebudzeniu, po prostu ustawić dźwięk alarmu Brachiosaurus lub hałas Torosaurus i dostanie się od zła za mniej niż jedną minutę. Jeśli podoba Ci się najciekawszy głośnym dzwonkiem, proszę bardzo.

Jest wiele parków archeologicznych z wielu skamieniałości dinozaurów i innych gadów. Dobrze jest wiedzieć, że niektóre dinozaury są przeżył zdarzenie wyginięciem. Są to ptaki, a ich potomkowie nadal rodowód dinozaurów do współczesności. Nie jesteśmy do końca pewni, kiedy i jak żyły dinozaury. Nikt właściwie nie wie, jak się ich głosy brzmiały i co hałasu dinozaury tata kazał. Wszystko jest tylko z perspektywy science fiction! Paleontologia jest naukowe badanie skamieniałości w celu określenia ewolucji organizmów. A dzięki naukowców, jesteśmy w stanie słuchać głosy dino i najlepiej brzmi zrobili. Zakończyliśmy tę najnowszą aplikację, a teraz możesz mieć w swoim telefonie klawiatury najlepszych dzwonków i gorące melodie z Jurassic epoki. Będziesz miłował dzwonki, i wszyscy wokół ciebie będzie chciał mieć te trochę przerażające dźwięki, ale na jodły umieszczać śmieszne dzwonki. Ta aplikacja jest dla wszystkich grup wiekowych, dla dzieci i rodziców. To może być dobre, a dla niektórych efektów dźwiękowych. Ciesz się w relaksujące melodie wykonane przez zwanych Coelophysis, Dimetrodon, Nigerzaur .... i starają się wrócić do przeszłości - w dobie potężnie strasznych jaszczurek - dinozaury.

Funkcje aplikacji:

- Ustawić jako dzwonek lub kontaktu dzwonek

- Ustawiony jako sms, powiadomienia

- Ustawić jako alarm

- Ustawić jako ulubione

Pobierz darmowe dzwonki aplikację i cieszyć fajne dzwonki, najlepsze dźwięki i najnowsze melodie. To jest najlepsza płyta rezonansowa z najbardziej popularnych dzwonków. Najnowsze melodie, świetne melodie i dużo zabawy, wszystkie z nich w tej niesamowitej aplikacji za darmo.

Każdy lubi słuchać muzyki, a każdy ma ulubione piosenki. Jesteśmy całkowicie pewni, że uwielbiam ten nowy app.These popularne dzwonki są dla wszystkich. Wybierz swoje ulubione darmowe dzwonki i cieszyć.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android i tabletek android, i jest testowany na wielu urządzeń z systemem Android, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe. Wszystkie dzwonki w tej aplikacji są w domenie publicznej lub licencji Creative Commons. Jeśli masz pytania lub sugestie, po prostu napisz do nas.

— Muzyka i radio —

Sonidos De Dinosaurios

Download

Sonidos De Dinosaurios 1.2